گرانقیمت ترین عطرهای زنانه کدامند ؟ | بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

عطر زنانه : لیستی از گران قیمت ترین عطر های زنانه در دنیا

گرانترین های عطر زنانه . استفاده از عطر یا ادکلن خوش بو و فوق العاده میتواند در هر مکانی وجه تمایز افراد محسوب شود. مد۱۱۸، بدون شک، همه ما به برخی رایحه ها علاقمند بوده و ممکن است برای خرید عطر مورد نظرمان حتا مبالغ هنگفتی را هزینه کنیم. اما آیا تاکنون به این فکر کرده اید که گران قیمت ترین عطرهای جهان تا چه اندازه می توانند گران قیمت باشند؟! برای پاسخ به این پرسش در ادامه برخی از گران قیمت ترین نمونه های موجود در جهان را معرفی می کنیم. عطرهایی با رایحه هایی بی نظیر و بطری هایی که خود همانند جواهر زیبا و گران قیمت هستند.

گرانترین های عطر زنانه
گرانترین های عطر زنانه – Caron’s Poivre

قیمت هر بطری از این عطر برابر با دو هزار دلار است. بطری باکارا فوق العاده زیبای آن با کریستال و طلای سفید تزیین شده و نقش مهمی در افزایش قیمت این عطر داشته است. هر بطری حاوی دو اونس عطر است.

گرانترین های عطر زنانه
گرانترین های عطر زنانه – Ralph Lauren Perfume Notorious

گرانترین های عطر زنانهگران ترین عطر زنانه – Baccarat Les Larmes Sacrees de Thebes

قیمت هر بطری از این عطر برابر با ۳ هزار و ۵۴۰ دلار است. این عطر تنها در فروشگاه Harrods در لندن ارائه می شود.

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

 بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا – Jar Perfumes The Bolt of Lightening

قیمت هر بطری از این عطر برابر با ۶ هزار و ۸۰۰ دلار است. بطری این عطر از طراحی جالب توجه هرمی شکل برخوردار بوده و با کریستال تزیین شده است.

قیمت هر اونس از این عطر برابر با ۷۶۵ دلار است. جوئل رزنتال طراح مشهور جواهرات خالق این عطر بوده که رایحه آن همانند بوی هوا پس از زدن آذرخش است. در طراحی بطری کریستالی این عطر نیز به ایجاد حالت آذرخش توجه شده است.

گرانقیمت ترین عطرهای زنانه کدامند ؟ | بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا
معرفی گرانقیمت ترین عطرهای زنانه – Henri Almeras’s Joy Perfume for Jean Patou

قیمت هر اونس از این عطر برابر با ۸۰۰ دلار است. هنری آلمراس در سال ۱۹۲۹ عطر Joy را برای عطرفروش فرانسوی ژان پاتو تهیه کرد و از آن زمان تاکنون، یکی از ناب ترین و بهترین رایحه های جهان بوده است. این عطر در زمان بحران وال استریت و برای بازگرداندن شادی به زندگی مردم تولید شد و به رغم قیمت بالا، همچنان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

گرانقیمت ترین عطرهای زنانه کدامند ؟ | بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا
Annick Goutal Perfume EAU D’hadrien

قیمت هر بطری ۳٫۴ اونسی این عطر برابر با هزار و ۵۰۰ دلار است. آنیک گوتال، عطرساز مشهور خالق این عطر بوده که از رایحه مرکبات مانند لیموی سیسیلی و انگور در آن استفاده شده است. رایحه شیرین و خاص آن می تواند افراد را جادو کند.

گرانقیمت ترین عطرهای زنانه کدامند ؟ | بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا
Hermes Perfume 24 Faubourg

قیمت هر اونس از این عطر برابر با هزار و ۵۰۰ دلار است. زمان تولید آن به سال ۱۹۹۵ باز می گردد. این عطر ترکیبی از یلانگ یلانگ، شکوفه های پرتقال، یاس، زنبق، وانیل و عنبر سائل بوده و در بطری های کوچک یک اونسی عرضه می شود.

Clive Christian’s Imperial Majesty Perfume
قیمت هر بطری از این عطر برابر با ۲۱۵ هزار دلار است. این عطر از رایحه ای خاص و بی همتا برخوردار است که ترکیبی از یاس، هل، میخک، لیمو، ترنج و بادام تلخ است. قیمت فوق العاده بالای این عطر به واسطه الماس سفیدی است که در بطری آن به کار رفته است. تنها ۲۰ بطری از این عطر ساخته شده که به صورت مساوی بین نمونه های مردانه و زنانه تقسیم شده است.

گرانقیمت ترین عطرهای زنانه کدامند ؟ | بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا
DKNY Golden Delicious

قیمت این عطر برابر با یک میلیون دلار است. این محصول حاصل همکاری شرکت DKNY با شرکت جواهرسازی مارتین کاتز است. به کارگیری ۱۵٫۱۷ قیراط الماس سفید، ۲٫۴۳ قیراط الماس زرد و ۱۸۳ گرم طلا موجب ارائه چنین قیمت هنگفتی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com