مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل

مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل

مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل

پیشنهاد ما به شما مدل ژورنال شیک ترین عینک آفتابی اصل ایتالیا خوشگل و باکلاس با متدهای جدید و بروز سال ۲۰۱۸ – ۱۳۹۷

پیشنهاد ما به شما  مدل قیمت عینک آفتابی سواروسکی,روش تشخیص عینک آفتابی اورجینال  ۲۰۱۷

پیشنهاد ما به شما  کلکسیونی از خرید عینک آفتابی اورجینال ریبن,عینک اورجینال ریبن با متد های حرفه ای و روز ۹۷

در این پست از سایت mode118  برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال کلکسیونه جدید ترین شیک ترین تصاویری ازعینک آفتابی مردانه ۲۰۱۸,خرید عینک آفتابی مردانه اصل,مدل عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۸,عینک آفتابی مردانه اورجینال,عینک آفتابی اصل از کجا بخرم,عینک آفتابی اورجینال زنانه,عینک آفتابی اورجینال پلیس  را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

در این مطلب   مدل عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۸,مدل عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۷,مدل عینک آفتابی مردانه,عینک آفتابی مردانه اورجینال,عینک مردانه طبی,مدل عینک آفتابی دخترانه,مدل عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۸,خرید عینک آفتابی مردانه ۲۰۱۸  خوش سلیقه و باکلاس فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

  مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل

 همچنین عینک‌های قهوه‌ای علاوه بر جذب بهتر نور آبی و فرکانس‌های بالا، اشعه‌ ماوراءبنفش را هم بیشتر جذب می‌کنند و عینک‌های سبز بخشی از نور آبی را فیلتر کرده و درخشندگی سطوح را کاهش می‌دهد و در پایان عینک‌های قرمز و ارغوانی که بیشتر برای شکار و اسکی روی آب مناسبند در محیط‌های سبز و آبی استفاده می‌شود.

انواع جنس فریم عینک های آفتابی

۱- پلاستیکی

* CELLULOSE ACETATE – ZYL: مقرون به صرفه و خیلی سبک میباشد.

* PROPIONATE: پـلاسـتـیـک نـایـلونی که حساسـیـت زا نمیباشد و سبک وزن است.

* NYLON – GLIDAMIDE: گلیدامید مقـاوم در بـرابر گـرما و سـرمـا بــوده و انـعــطاف پذیر اما سخت و حساسـیـــت زا نمیباشد. فریم های پلاستیکی شکننده تر از فریم های فلزی بوده و در برابر تابش خورشید بمرور استحکامشان کاهش می یابد.

۲- فلزی

* MONEL: آلیاژی از چند فلز میباشد. ضد خـوردگی بوده و معمولا دارای روکش پالادیوم است.

* TITANUM: سبک و بادوام، با استحکام و مقاوم دربرابر خوردگی (نقره ای رنگ میباشد)

* BERYLLIUM: ارزان قیمـت، مـقـاوم در برابر خوردگی و کدر شدن، بسیار قابل انعطاف(خاکستری مات)

* STAINLESS STEEL: اسـتـیـل ضـد زنـگ سـبـک وزن و حساسیت زا نمی بـاشد، مـقـاوم در بـرابـر خــوردگــی و ساییدگی بواسطه داشتن فلز کرمیوم در ترکیبش

* FLEXON: نـوعـی آلـیـاژ تـیـتـانیـوم مـــی بـاشـد که بـه “فلز حافظه” موسوم است چون در صـورت آسـیـب دیـدن مـجـددا بـه شـکـل اولیه خود باز می گردد. حـتـی پـس از پیچاندن خم کردن و له کردن. سبک وزن، ضـد خـوردگی و حساسیت زا نمیباشد.

* ALUMINUM: سبک، بسـیـار مـقاوم در برابر خوردگی، برای استحام بیشتر با آهن و سیلیکون ترکیب میگردد. فریـم باید هم اندازه و مکمل شکل و رنگ پوست شما باشد. مـثـلا افـراد بـا صـورت گـرد بهتر است فریمهای مستطیل شکل را انتخاب کنند و افـرادی که فرم صورتشان مربعی و مستطیلی شکل است بهتر است فریمهای بیضی شکل را انتخاب کنند. نکته دیگر آنکه سطح بالای فریم نباید ابروهای شما را بپوشاند.

کلام آخر :

عینک‌های آفتابی ارزان به چشم آسیب می‌رساند .یک گروه حامی منافع مصرف‌کنندگان در آلمان، باید هنگام خرید عینک‌های آفتابی قیمت را از معیارهای تصمیم‌گیری خود حذف کنیدگرین کراس آلمان هشدار داد، مدل‌های ارزان قیمت به خاطر داشتن حداقل حفاظ UV آسیب جدی به چشم وارد می‌کنند.

علاوه بر این شیشه رنگی آنها موجب گشودگی بیشتر مردمک چشم می‌شود که این امر چشم را در برابر اشعه‌های UV آسیب‌پذیرتر خواهد کرد.استفاده طولانی از این عینک‌ها می‌تواند موجب بروز بیماری‌‌هایی همچون برف کوری یا آب مروارید شود.خریداران به جای قیمت باید بر کیفیت عینک متمرکز شوند. این گروه عینک‌هایی را توصیه می‌کند که دستکم دارای حفاظت UV-400 باشند تا جلوی همه طول موج‌های خطرناک را بگیرد. در اروپا برچسب CE تضمین می‌کند که این عینک‌ها از چنین حفاظی برخوردارند.

مدل عینک آفتابی مردانه زیبا و جدید برای آقایون خوش استایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com