ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

پیشنهاد ما به شما مدل ژورنال شیک ترین ست لباس مجلسی خوشگل و باکلاس با متدهای جدید و بروز سال ۲۰۱۸ – ۱۳۹۷

پیشنهاد ما به شما  مدل ست لباس مجلسی ساده وشیک و جدید دخترانه و زنانه ۲۰۱۷

پیشنهاد ما به شما  کلکسیونی از ست لباس مجلسی ۲۰۱۸ , مدل لباس مجلسی دخترانه با متد های حرفه ای و روز ۹۷

در این پست از سایت mode118  برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال کلکسیونه جدید ترین شیک ترین تصاویری ازمدل ارایش چشم جدید مجلسی جدید زنانه و دخترانه ۲۰۱۸ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

در این مطلب  لباس مجلسی گیپور مدل ست لباس مجلسی ۲۰۱۸ مدل ست لباس مجلسی ۲۰۱۷ مدل ست لباس مجلسی کوتاه ۲۰۱۸ ست لباس مجلسی بلند ۲۰۱۸ را برای خانم خای خوش سلیقه و باکلاس فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

 ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

 

 

قانون طلایی من پیدا کردن لباس هایی است که خوبی اندام شما را در بربگیرد.می توانید از یک خیاط کمک بگیرید. مخصوصا مردان توجه داشته باشند که به هیچ وجه لباس گشاد به تن نکنند و زنان نیز از لباس های خیلی تنگ و سایز کوچک استفاده نکنند.
۲- قبل از اینکه خرید فصل را آغاز کنید قرار را بر این بگذارید که همه چیز را دقیقا سایز اندام تان بخرید.
۳- رنگ هایی را انتخاب کنید که به رنگ موی شما بیاید ، یا به رنگ پوست تان یا حتی به رنگ چشمان تان؛ از آنها به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و سپس بقیه لباس ها را با آن ست کنید.
۴- انتخاب های خود را به حداکثر سه رنگ محدود کنید. مخصوصا ترکیب سفید و مشکی بسیار شیک و زیباست.
۵- روش های قدیمی ست کردن لباس را کنار بگذارید. قوانین مد سال به سال تغییر می کنند.
۶- مجلات مد را به دقت تماشا کنید و از یکی از آنها الهام بگیرید. با استفاده از مجلات ، سایت های مد و شبکه های مد براحتی می توانید سلیقه خود را مطابق روز کنید.
۷- یک آینه قدی در فروشگاه پیدا کنید و ببینید کدام لباس به شما می آید. لباس را از جلو و پشت وارسی کنید. اغلب مردم فراموش میکنند که وقتی در مقابل آینه ایستاده اند پشت و جلوی لباس شان را وارسی کنند.

ست لباس مجلسی گیپور و ساتن زنانه و دخترانه با طرح های مد سال

Save

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com