انواع مختلف از کفش مجلسی پاشنه بلند با طرح های جدید و متفاوت سال 2018

کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم

کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم

پیشنهاد ما به شما مدل ژورنال شیک ترین مدل کفش مجلسی زنانه ۲۰۱۸ کفش مجلسی خوشگل و باکلاس با متدهای جدید و بروز سال ۲۰۱۸ – ۱۳۹۷

پیشنهاد ما به شما  مدل کفش مجلسی بدون پاشنه ومدل کفش مجلسی باکلاس ساده وشیک و جدید دخترانه و زنانه ۲۰۱۷

پیشنهاد ما به شما  کلکسیونی ازمدل کفش مجلسی ۲۰۱۸ , مدل کفش مجلسی زنانه با متد های حرفه ای و روز ۹۷

کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم

در این پست از سایت mode118  برای شما عزیزانه نمونه هایی از گالری و ژورنال کلکسیونه جدید ترین شیک ترین تصاویری ازمدل کفش مجلسی ۲۰۱۸ جدید زنانه و دخترانه ۲۰۱۸ را فراهم کرده ایم که در ادامه مشاهد میفر مایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

در این مطلب کفش مجلسی پاشنه کوتاه مدل کفش مجلسی,کفش مجلسی ۲۰۱۷,کفش مجلسی پاشنه کوتاه,کفش مجلسی دخترانه بدون پاشنه,مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه دخترانه کفش مجلسی پاشنه کوتاه دخترانه,کفش پاشنه بلند ۲۰۱۸,کفش مجلسی پاشنه کوتاه ۲۰۱۸,کفش مجلسی,مدل کفش مجلسی ۲۰۱۸,مدل کفش مجلسی ۲۰۱۷  را برای خانم خای خوش سلیقه و باکلاس فراهم اورده ایم که در ادامه مشاهد میفرمایید.

 کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم

برای داشتن پاهایی سالم کافی است نکات زیر را در خریدن صندل و کفش های تابستانی دقت کنید.
یک متخصص طب فیزیکی و فلوشیپ فوق تخصصی درد طی یادداشتی نوشت: با فرا رسیدن گرمای تابستان باز هم علاقه برای خرید کفش های خنک و سبک تابستانی افزایش پیدا می کند اما بهتر است بدانید تابستان فصلی است که پاهای شما بیش از اوقات دیگر سال دچار آسیب و بیماری می شوند. با پوشیدن صندل ها، پاها در معرض محیط آزاد و خشن بیرون قرار می گیرند و نور شدید آفتاب، ضربه ها و زخم ها بریدگی و بسیاری موارد دیگر به طور مداوم آن ها را تهدید می کنند.

آمارها نشان می دهد که در این فصل میزان مراجعات جوانان بین ۱۵ تا ۲۵ سال به دلیل آسیب ها و دردهای ناحیه پا افزایش چشمگیری می یابد این در حالی است که به طور طبیعی جوانان اصلا نباید دچار پادرد شوند در تابستان سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار نفر فقط در انگلستان به دلیل آسیب پاهای شان به پزشک مراجعه کردند که علت بخش عمده ای از آن ها پوشیدن کفش نامناسب بود. در ادامه سعی می کنیم بعضی عوارض پوشیدن کفش های غیراستاندارد در فصل تابستان را بیان کنیم.

انگشتانی که خم می شوند
معمولا بسیاری از صندل ها و کفش های تابستانی محافظت کمی از انگشتان می کنند و بخش کوچکی از پا را می پوشانند بعضی از آن ها آنقدر بد ساخته شده اند که حین راه رفتن کفش به راحتی از پا خارج می شوند و شما مجبور می شوید با جمع کردن انگشتان پای خود را درون کفش نگه دارید این کار در طولانی مدت باعث کشیده شدن بیش از اندازه عضلات پا و انگشتان می شود. تاندون هایی که عضلات را به یکدیگر متصل می کنند در این حالت دردناک می شوند و تورم در بافت های حساس پا به وجود می آید.

کفش مجلسی پاشنه کوتاه برای انواع مختلف از مجالس مهم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com